В Україну почали імпортувати картоплю врожаю 2019 року
Modern Agronomy: transparent, controlled and projected

Самий соціальний овоч країни показує постійне зростання з початку грудня. Перед новим роком подорожчання пояснювалося підвищенням попиту, а після нового року, холодами і зменшенням запасів у приватних домогосподарствах. 

Про це повідомляє Kurkul.com.

Наскільки правильна склалася ціна на сьогодні, можна зрозуміти лише по відношенню до цін на решту овочів борщового набору. За останній місяць ціни на картоплю обігнали морква і буряк, дорожче зараз тільки цибуля і в деяких мережах супермаркетів капуста.

На тлі підняття ціни на картоплю врожаю 2018 року, імпортери вже почали завозити імпортну картоплю врожаю 2019, а ціни на неї цілком доступні, всього в кілька разів дорожче вітчизняної.

Цікавим є той факт, що імпортна картопля дорожча, але темпи падіння ціни на неї, на нашу думку, будуть тільки провокувати падіння ціни на старий врожай.

Нагадаємо, у 2018 році Україна значно збільшила виробництво овочів салатної групи, солодкого перцю, кабачків та гарбузів. При цьому сталу тенденцію до виробництва демонструють овочі «борщового набору», огірки, томати та ріпчаста цибуля.