На частку Corteva припадає 21% українського ринку насіння кукурудзи
Modern Agronomy: transparent, controlled and projected

Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont (США) Corteva Agriscience за підсумками 2018 року посiла 21% частки ринку насіння кукурудзи в Україні та 16% — соняшнику.

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

В компанії уточнюють , що це насіння двох брендів — Pioneer і Brevant. «Згідно з розрахунками Kleffmann Group, які засновані на опитуванні фермерів в 2018 році, наша частка ринку об'єднаного портфеля Corteva Agriscience (насіння двох брендів — Pioneer і Brevant) по кукурудзі становить 21%, а по соняшнику 16%. Частка ринку по засобах захисту 7%. Однак, спираючись на ці дані, слід враховувати похибку в розрахунках, яка може досягати майже 3 процентних пунктів», — сказав керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience Сергій Харін.

За його словами, в планах у наступному сезоні отримати, як мінімум, 1% зростання частки ринку по кожній з культур по насінню.

Довідка:

 Corteva Agriscience ™, Сільськогосподарське підрозділ DowDuPont (NYSE: DWDP), має стати публічною незалежною компанією, коли раніше оголошений процес роз'єднання завершиться до червня 2019 р Підрозділ об'єднує в собі кращі сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection і Dow AgroSciences. Corteva Agriscience ™ забезпечує сільгоспвиробників по всьому світу найповнішим на ринку продуктових портфоліо, включаючи такі впізнавані в сільському господарстві бренди: Pioneer®, Encirca®, недавно представлений бренд Brevant ™ Seeds, а також удостоєні нагород продукти в області захисту рослин, одночасно надаючи ринку нові продукти надійного портфоліо.