На Крюківському заводі у 2018 році випущено 1800 вагонів-зерновозів
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

У 2018 році на Крюківському вагонобудівному заводі випущено 1800 вагонів-зерновозів, основні замовники – приватні компанії з країн ЄС та України. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Нагадаємо, що в Україні випробували локомотив General Electric.

Повідомляється, що 7 грудня 2018 року на потоці корпусу вантажного вагонобудування складений 10-тисячний вагон-хопер для перевезення зерна моделі 19-7053-02.


Випуск на КВБЗ 10-тисячного вагона-хопера для перевезення зерна ще раз підтверджує, що такі вагони – актуальний напрям у проектуванні, виробництві та реалізації вантажних вагонів. Вони вигідно відрізняються сучасним дизайном. Крюковські вагонобудівники першими подолали певний консерватизм у вантажному вагонобудуванні й віддали перевагу конструкціям краплевідной форми, відмовилися від використання класичної хребтової балки. Тож отримали високі характеристики міцності, ходові, гальмівні й експлуатаційні характеристики", – ідеться в повідомленні.

Вагон-хопер має довжину по осях автозчепів 14: 720 мм, конструкційну швидкість 120 км на годину і термін служби 30 років. Форма конструкції його кузова не містить каркасних елементів, тобто номенклатура вузлів і деталей зменшилася. Значно зменшилася корозія кузова завдяки плавному переходу бічних стін у дах, гладка внутрішня поверхня забезпечує швидке гравітаційне розвантаження.