Рукола дає по 2-3 врожаї за один посів
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

Рукола дає по 2-3 врожаї за один посів
Фото: pixabay.com
Листя руколи

Технологія вирощування руколи відносно проста та подібна до салату. Найкращими попередниками для цієї рослини є картопля, гарбузові, бобові культури. Рукола потребує родючих легких ґрунтів і найкраще росте на нейтральних або слабокислих ґрунтах.

При цьому варто розуміти, що руколу високої якості, з низьким вмістом гірких глюкозінолатів, отримують лише за весняного й осіннього вирощування як на поливі, так і без нього. Влітку руколу слід вирощувати у невеликих кількостях, але з обов’язковим достатнім поливом у процесі вегетації, пише agro.guide.

Урожай цієї рослини зазвичай збирають уже через 3-4 тижні після появи сходів, при досягненні висоти 10-15 см. Використовують лише молоде листя, старі листки досить пікантні на смак. Зрізувати листя варто не дуже низько, щоб отримати другий та третій урожай.

Певний час його можна зберігати при високій вологості повітря та низькій температурі. Оптимальні умови створюються при температурі 5-8 градусів, в перфорованих пакетах.

Урожайність руколи за весняної сівби сягає 0,8-1,2 кг/кв. м, восени — до 2-3 кг. Ціна на ринку може коливатися в різний час від 30 до 100 грн/кг.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook, Telegram, а також підписуйтесь на Технологічну карту СуперАгронома.