Відео транслюватиметься на всіх заходах із аграрної тематики, де братимуть участь українські органічні виробники.
Перше офіційне відео українського органічного сектору було представлено в Києві під час прес-конференції «#OrganicinUkraine: досягнення 2018 року», повідомляє Олександр Кривенко, кореспондент газети «Агробізнес Сьогодні».
Унікальний маркетинговий продукт виготовлено за запитом представників бізнесу українського органічного сектору, з ініціативи Мінагрополітики України, за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджувався Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія), а також Фонду Western NIS Enterprise Fund, заснованого за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
«У цьому матеріалі ми разом з партнерами намагалися відобразити ключові тези та факти про український органічний сектор, подати їх таким чином, щоби це було переконливо та цікаво для міжнародних торговельних партнерів, а також інвесторів. Ми розраховуємо, що відеоролик «Organic in Ukraine» буде працювати на поліпшення іміджу України як надійного потенційного ділового партнера на міжнародній арені, допоможе забезпечити українським експортерам органічної продукції більш сприятливі умови для виходу на нові ринки, сприятиме розвитку вітчизняного виробництва, збереженню існуючих і створенню нових робочих місць. Усе це відповідає місії нашого Фонду – змінювати на краще життя звичайних людей в Україні», – наголосила під час свого виступу на прес-конференції пані Ярослава Джонсон, Президент і Виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund.
Ролик «Organic in Ukraine» (Органік в Україні) створило товариство з обмеженою відповідальністю «ПЛАН С», директор якого Люк Шеньє погодився дати ексклюзивне інтерв’ю нашому виданню.
– Ролик мав представляти весь органічний сектор, і тому я орієнтувався на ті підприємства, які презентують найбільш інвестиційно привабливі сектори цієї галузі сільськогосподарського виробництва.
– Успіх цього відео покаже час, наскільки воно буде поширене, як ролик сприйматиме публіка, але є цілі, які досягнуті: відео вже існує, воно говорить, що Україна має органічний ринок, який є потенціалом для інвесторів. Ця робота відкриває певний інформаційний вакуум для тих, хто хотів би вкладати свої ресурси в українське органічне виробництво.
– Це цікава, проте абсолютно інша ідея для творення ролику. Такого завдання перед нами не стояло. Наше відео покликане залучити якомога більше інвестицій у сектор українського органічного виробництва.
– Відео поширюватиметься, транслюватиметься на всіх заходах із аграрної тематики, де братимуть участь українські органічні виробники. Я впевнений, що воно буде перекладено різними мовами світу, щоби його побачили і в Китаї, і в Канаді, і в інших країнах, де виявляють інтерес до продукції класу «органік».
– Моя найбільша мрія, оскільки я живу в Україні вже понад 20 років, щоби вона виросла до знаного повсюдно постачальника продукції не тільки соняшнику та меду, а щонайменше ще принаймні п’ятьох інших провідних сільськогосподарських культур.
– Якщо ж говорити про поки нездійснену, але перспективну ціль, то хотілося би, щоби Україна асоціювалась не лише з країною-постачальником аграрної, але з виробником органічної продукції номер один у світі. До речі, наразі на нашій планеті немає очевидного та безумовного лідера в цій сфері, тож було би дуже добре, щоби провідне місце у ній зайняла саме Україна.
– Зичу, щоби територія України асоціювалась зі своєрідним органічним хабом. Це дуже важливо. Це шанс і потенціал для подальшого розвитку. Я кажу не лише про виробництво продукції класу "органік", а також і про діяльність тут профільних міжнародних компаній. Інакше кажучи, я мрію, щоби якщо десь говорили про органіку, то мали на увазі саме Україну.
© ООО "Агро Онлайн", 2024, support@agro-online.com | Оферта