Співпраця з Туреччиною відкриває можливості для відновлення рибної галузі в Україні
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

​Туреччина є одним із наших провідних торгових партнерів (сьоме місце за обсягом товарообігу та перше серед країн Близькосхідного регіону за результатами 2017 року) і ця співпраця мультиплікується після укладання угоди про Зону вільної торгівлі між нашими країнами. 

Про це на своїй сторінці у написав перший заступник міністра агропромислової політики та продовольства Максим Мартинюк.

В цій угоді аграрний блок займає одне із чільних місць, а аграрний бізнес є одним із основних її вигодонабувачів.

«І Україна, і Туреччина мають розвинуте сільське господарство, але із різною спеціалізацією – це відкриває широкі можливості для партнерства та кооперації. Лісове господарство, рибальство, насінництво, ветеринарія, управління водними ресурсами та зрошення – це не повний перелік сфер, де ми можемо об’єднати зусилля на користь обох сторін», – написав він.

Також співпраця з Туреччиною відкриває можливості для відновлення рибної галузі, значний потенціал якої був тимчасово втрачений внаслідок анексії Криму.

За його словами, Туреччина історично була нашим торговельним партнером і, враховуючи, зокрема, те, що експортна стратегія України визначає її серед ТОП-3 найперспективніших експортних ринків для українських товарів, ця співпраця буде лише зміцнюватись.