З метою збереження природи аграрії об'єднуються для створення буферних зон
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

З метою збереження природи аграрії об'єднуються для створення буферних зон
Фото: SuperAgronom.com

У 2018 році все більше фермерів почало задумуватися про вплив сільськогосподарської діяльності на навколишнє середовище. Так, популярним серед аграріїв стало створення, так званих, буферних зон.

У Німеччині під екологічні зони цьогоріч було відведено 4,3% земель (1,35 млн га). Німецькі фермери планують дотримуватися цієї стратегії і після аграрної реформи ЄС 2020 року, пише news.agro-center.com.ua.

Цього року, вперше німецькі фермери засіювали раніше невикористовувані ділянки, рослинами спеціально для медоносних бджіл. Під це було відведено близько 2,2 тис. га орних земель.

У Великобританії фермери також не залишились осторонь і віддали 30% своїх угідь природі. Британські фермери відвели майже 4,6 тис. га на потреби дикої природи. Вже навіть зараз фермери відзначають, що бджоли, птахи і зайці повертаються на поля, які були для них відведені.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook, Telegram, а також підписуйтесь на Технологічну карту СуперАгронома.