ОПЗ сподівається розпочати запуск ще у листопаді, але поки страйкують залізничники
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

Працівники залізничного цеху Одеського припортового заводу повідомили керівництву про припинення виконання своїх обов’язків. 

 

«Радіо Свобода» опублікувала лист-звернення працівників змінного колективу залізничного цеху, в якому колектив попередив профспілковий комітет ОПЗ про зупинку роботи, якщо заборгованість по зарплаті не буде усунено до 23 листопада.

 

«У зв’язку із порушенням трудового законодавства (невиплатою заробітної плати, згідно з колективним договором 06.11.2018) доводимо до вашого відома, що у випадку невиплати заробітної плати 23 листопада змінний колектив залізничного цеху припиняє обслуговування «ОПЗ» і контрагентів «Дельта Вілмар» і «Боріваж». У подальшому вимагаємо вчасної виплати заробітної плати», – йдеться в листі до голови профспілкового комітету ОПЗ від залізничного цеху, який підписали більше ніж 50 людей.

 

У коментарі «Радіо Свобода» директор ОПЗ Сергій Назаренко зазначив, що зарплату постараються виплатити до кінця місяця, про що людей проінформували. За його словами, люди на роботу в понеділок вийдуть і будуть працювати.

 

На питання, що може змінити таку ситуацію, Сергій Назаренко зазначив, щопідприємство підписало контракт на роботи за давальницькою схемою, до кінця тижня має пройти оплата по переробці і завод буде готуватися до пуску.

 

«Причина затримок – у тому, що завод стоїть. Мова йде про суму у 18 мільйонів гривень, але ми її знайдемо. Завод стоїть, але працюють певні підрозділи, такі як цехи перевантаження, і через затримки суден відбувається запізнення надходження коштів», – сказав Назаренко.

 

Голова цехової профспілки Ілля Юрченко при цьому зазначив, що працівники не отримують заробітної плати вже три тижні, а до цього затримки починалися з п’яти днів. За його словами, чимало людей вимушені жити на кредитні кошти, до того ж звільняються цінні спеціалісти.

 

«Якщо чесно, підтримую залізничний цех в тому, що вони роблять. Насправді вони мають вплив на ситуацію. У нас же завод нічого не виробляє зараз, приносять кошти заводу на сьогодні два цехи: перевантаження аміаку і залізничний цех. Всі інші цехи працюють, але не виробляють продукції. Зараз проводимо ремонтні роботи і готуємося до консервації, щоб труби не порвало від морозів. Тобто люди працюють подекуди навіть більше, але зарплату не отримують», – наголосив Ілля Юрченко в коментарі Радіо Свобода.

 

 


Інфоіндустрія
за матеріалами radiosvoboda.org