Аграрний дайджест від Єнота-агровіра (19.11-23.11.2018)
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

Що важливого відбулось в аграрному світі України за цей тиждень? Всі найактуальніші матеріали та найважливіші новини в агродайджесті від Єнота-агровіра.

Хелоу, мої любі замерзлі українці. Я розумію, у країні осінні холоди, а таке хутро, як у мене, є далеко не у всіх. Тож будемо грітись моїми новинами і смішними (ну правда ж?) коментарями. Ну що, починаємо? 

Цифра №1 - 89,989 млрд грн. Саме таким очікується дефіцит державного кошторису, прийнятого на минулому тижні. 

Коментар Єнота: Ну бюджет то, звичайно, штука нормальна,  а от скільки там на підтримку єнотів виділяють, так і залишилось за кадром. Ну нічо, сподіваюсь, мої  любі колеги із Agravery обов`язково про це напишуть незабаром. Хочу 100 000 мільйонів гривень і не менше!

Цифра №2 - 257. Саме стільки народних депутатів проголосували за відставку міністра Тараса Кутового. 

Цифра №3 - 130 млн гривень. Таку суму грошей втратив агрохолдинг "Росток" через рейдерську атаку. 

Коментар Єнота:Рейдери, геть! Ой, чує моє серденько, скоро треба і свою хату та діляночку якось застрахувати. 

Поточний тиждень  ознаменувався прийняттям Держбюджету. Хоча радіти цьому чи плакати - справа кожного, адже як стало відомо, з держпідтримки АПК на 2019 рік зняли 1 млрд гривень. Де решта грошей і чи залишиться щось реальним фермерам - побачимо. Дати відсіч незаконним оборудкам хочуть і у головному правовому органі. Яким чином це будуть робити - дізнайдесь зі статті: Вірити нотаріусам, або як Мін’юст пропонує вирішити проблему «чорних реєстраторів»

Також на поточному тижні багато говорили про цукрові буряки та результати сезону. Про це докладніше тут: Рекордна врожайність та найнижча цукристість: підсумки кампанії по збору цукрових буряків. Ну а якщо ви ще не знаєте тонкощів зберігання солодкого продукту, тоді спеціально для вас Школа агрономів: що необхідно знати про зберігання цукрових буряків?

Коментар Єнота: Ну от, і вам розповів і собі трохи цукрику наколядував. Бо на зиму треба запасатись!

Ну а  якщо із усім не ладнається, то як моя бабуня Мотя казала, треба видихнути, вдихнути знову і садити садки. А як це правильно робити і як підживлювати у нашій традиційній  рубриці АГРОНОМІКА. Як правильно захищати та підживлювати яблуні Невже традиційні смачнющі українські продукти вам приїлись, і треба шукати нові смаки? І знову маємо відповідь - про всі тенденції та смаколики майбутнього можна почитати у матеріалі від моїх єнотних колег ​«Їжа без їжі», веганство, флексітаріанство, або як виробникові заробити на продуктах для «харчових меншин». Ну а якщо попередньої екзотики замало, то чому б не завітати  до КНР. Як там нещодавно  проходила найбільша у світі  експортна виставка  - у матеріалі  Ni hao Шанхай, або як українці China International Import Expo - 2018 підкорювали.

ТОП-4 матеріали тижня:

Віктор Косюк: Аби врожайність не падала, ми в одній сівозміні використовуємо глибоке рихлення, мінімальний і нульовий метод

Як жити і не тужити, та отримувати високі урожаї - таємниці голови ФГ «Власник».

Маршрут зерна, або як УЗ обіцяє вивозити врожай до Нового року

Про плани Укразалізниці, логістику та плани аграріїв по перевалці зерна. 

Мораторій на відчуження земель скасовується?

Певні судові рішення можуть давати надію українцям на вільне розпорядження землями сільськогосподарського призначення. Які саме - розповідає юрист Практики корпоративного права АТ Juscutum Альона Оленич.

Денис Марчук: Програма держпідтримки аграріїв на наступний рік є дискримінаційною

Як аграрії сприймають систему державних дотацій, які проблеми зараз з Укрзалізницею та чому варто вкладати гроші в початкову освіту розповідає заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради. 

Ну що, мої найріднесенькі, трохи вас забезпечив чтивом, тому швидесенько лягайте під ковдрочки та грійтеся та гортайте Agravery. А я побіг пити гаряче молочко від моєї корівки Бурочки із медом та корицею, чого і вам бажаю!!