Час плине швидко, і тільки но ми писали про якість та обсяги врожаю 2018 року, як українські аграрії вже завершили сівбу озимих культур. Погодні умови дозволили провести посівну кампанію високими темпами, але умови для отримання сходів були несприятливими. Враховуючи недостатню кількість вологи у ґрунті, обумовлену низькою кількістю опадів у серпні-жовтні, сходи озимих потребують захисту. А після зими, коли розпочнеться активна вегетацію, це питання буде ще актуальнішим.
Піклування про гарний врожай розпочинається не лише з вибору посівного матеріалу, але й з оцінки умов виробництва – наприклад, аналізу ґрунту для оптимізації затрат на добрива або аналізу фітосанітарного стану. Адже в такому випадку аграрій має можливість нарощувати обсяги та гарантувати якість продукції навіть за несприятливих погодних умов.
Якщо розмірковувати про вирощування пшениці, то, перш за все, потрібно взяти до уваги той факт, що сільгоспвиробники в Україні використовують високий відсоток власного насіння. Це зумовлює необхідність обробляти його протруйниками, а також постійно контролювати стан рослин під час вегетації. Тож при непростій економічний ситуації саме ефективні препарати можуть стати запорукою фінансової стабільності підприємства. В цьому контексті пропонуємо звернути увагу на інноваційний фунгіцид профілактичної, лікувальної та викорінюючої дії проти хвороб зернових колосових культур Акула (прохлораз, 300 г/л + тебуконазол, 140 г/л + ципроконазол, 50 г/л; хімічна група: похідні імідазолів + похідні триазолів). Виробником цього препарату є добре відома українським аграріям вітчизняна компанія UKRAVIT.
Як же працює Акула? Сама назва говорить про те, що до хвороб, які атакують зернові, вона безжальна. Прохлораз проникає в усі частини рослин і зберігає активність упродовж 4 тижнів. Тебуконазол швидко поглинається рослинами через вегетативні органи та, переміщуючись переважно акропетально, рівномірно розподіляється у центральній частині стебла. Його дія проявляється у пригніченні синтезу ергостеролу в мембранах клітин грибів-патогенів, що призводить до їх відмирання. А ципроконазол інгібує біосинтез стеринів, у тому числі ергостеролу, в клітинах грибів. На відміну від інших інгібіторів біосинтезу стеринів, ципроконазол проявляє більш широкий ареал дії, обумовлений фізико-хімічними властивостями, поглинанням і переміщенням в рослинах.
Опитування сільгоспвиробників, які застосовували цей продукт на пшениці, показало наступне: препарат має високу ефективність проти багатьох збудників небезпечних грибкових хвороб, а також забезпечує довготривалий контроль раси збудників хвороб листя і колосу, що проявляють резистентність (стійкість) до бензимідазолів.
Також гарні відгуки при використанні на пшениці отримав інноваційний трикомпонентний фунгіцид Капітал (азоксистробін, 150 г/л + ципроконазол, 60 г/л + епоксиконазол, 50 г/л; хімічна група: стробілурини + триазоли). Препарат забезпечує високоефективний довготривалий контроль широкого спектру хвороб як обробленої рослини, так і нового приросту, контролює збудників з 4 класів (аскоміцети, базидіоміцети дейтероміцети, ооміцети). Крім того, він покращує ефективність використання вологи, фотоасиміляцію, баланс азотного обміну і пригнічує утворення етилену, а також подовжує фотосинтетичну активність, що позитивно відображається на продуктивності та якості вирощеного врожаю та покращує засвоюваність добрив.
Насамкінець, звернемо увагу на захист пшениці від бур’янів. Побороти амброзію полинолисту, адоніс літній, віку польову, волошку синю, гірчак березкоподібний, гірчак шорсткий, горобейник польовий, гірчицю польову, суріпицю звичайну, спориш звичайний і багато інших видів бур’янів допоможе гербіцид Вейрон (флуметсулам, 120 г/л + флорасулам, 80 г/л; хімічна група: триазолпіримідини). Надзвичайно широке «технологічне вікно» для застосування, відсутність післядії препарату на наступні культури у сівозміні – це далеко не повний перелік переваг цього препарату.
Нехай ваші врожаї будуть високими! А допоможуть вам у цьому ефективні та економічно вигідні пропозиції для захисту рослин від UKRAVIT.
© ООО "Агро Онлайн", 2024, support@agro-online.com | Оферта