На Волині закладуть 100 га нових садів та ягідників
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

На Волині закладуть 100 га нових садів та ягідників
Фото: SuperAgronom.com
Яблуневий сад

Цьогоріч у Волинській області було висаджено понад 200 га плодово-ягідних насаджень. До кінця року площі планується розширити ще на 100 га.

Про плани волинських садівників розповіли представники Департаменту АПР області під час розширеного засідання колегії Волинської ОДА.

Загалом в області 4,7 тис. га насаджень плодових і ягідних культур — майже 4% загальнодержавних насаджень.

За словами посадовців, останніми роками на Волині спостерігається тенденція до збільшення площ під плодово-ягідними культурами як у сільгосппідприємствах, так і господарствах населення.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook, Telegram, а також підписуйтесь на Технологічну карту СуперАгронома.