Українським молочникам вдалося продати більше молока, ніж торік
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

У січні-липні 2018-го продажі сировини зросли до 1,6 мільйони тонн.

Молочні господарства України у січні-липні продали на 2,2% більше сирого молока, ніж за аналогічний період 2017-го. За даними Асоціації виробників молока, за підсумками семи місяців, вдалося реалізувати 1,6 мільйонів тонн сировини.

Найбільш вдалим для продажів став вказаний період для молочних підприємств з Дніпропетровщини. Вони збільшили реалізацію молоком майже на третину – до 32 тисяч тонн. Серед лідерів також Одещина та Чернігівщина.

Також читайте: Молоко екстра гатунку у вересні продовжить дорожчати

Водночас найбільший вал продажів забезпечили молочники з Полтавщини – вони продали 236,4 тисячі тонн молока. По 166,9 тисяч тонн та 153,3 тисячі тонн продали Черкаська та Київська області відповідно.

В середньому за тонну молока господарства просили 7482,1 гривні. Це на 7,9% дорожче, ніж в 2017-му.

Також читайте: Державна фінансова підтримка галузі тваринництва у 2018 році

При цьому найдорожче молоко вдалося продавати підприємствам з Дніпропетровщини, найдешевше – з Сумської області.

За матеріалами avm-ua.org