3 серпня в столиці збереться антирейдерський форум
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

У рамках антирейдерського форуму працюватиме відкрита громадська приймальня депутатів, членів усіх організації-організаторів, а також юристів та наших компаній-партнерів. Про це йдеться у матеріалі AgroPolit.com «Чому бізнесу варто прийти на антирейдерський форум 3 серпня у Києві».

Нагадаємо, великий антирейдерський форум відбудеться 31 липня.Його організовує «Бізнес-Варта» разом із ВАР та членами ІТ-індустрії, де будуть присутні фермери, переробники, ІТ-компанії, портовики та інші.

«Ми прийматимемо заявки від всіх постраждалих, які публічно розкажуть про свої проблеми. Неважливо, чи це стосується 3-х паїв, чи 5 тис. га. Якщо власники готові надати відповідні документи про силове захоплення, тоді їхні звернення зафіксують, і через систему запитів від народних депутатів, «Бізнес-Варти» та асоціацій ми запустимо в роботу», - йдеться у повідомленні.

За програмою форуму можна ознайомитися за посиланням.