Торік за клопотанням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василя Хомінця Державна установа «Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія» 400 тис. грн зі спецфонду спрямувала для проведення ремонтних робіт у приміщенні лабораторії та на закупівлю необхідного обладнання та реагентів.
Відтак, у червні цього року Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія змінила адресу, переїхавши у приміщення на вулиці Текстильній, 6 у Тернополі.
Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець, начальник Управління фітосанітарної безпеки Віталій Панькевич ознайомилися з роботою лабораторії у новому приміщенні, умовами праці та проведення досліджень.
«Акумульовані у минулому році кошти дозволили нам значно покращити умови проведення досліджень. Наразі перший етап акредитації випробувальної лабораторії ДУ «Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія» відповідно до ДСТУ уже завершився», — заначив Василь Хомінець.
Інфоіндустрія за матеріалами consumer.gov.ua
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта