Україна нарощує об'єми виробництва високоолеїнового соняшнику
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

Україні нарощує об'єми виробництва високоолеїнового соняшнику
Фото: SuperAgronom.com
Посіви соняшнику

Прогнозується, що у поточному сезоні валовий збір високоолеїнового соняшнику сягне 400-420 тис. тонн (з урахуванням сегрегації), що на 20-24% більше показника минулого року.

Про це повідомляє apk-inform.com.

Як ми сіяли високоолеїновий соняшник — історія з пригодами

Читати по темі

Очікуване зростання виробництва в першу чергу обумовлено розширенням посівних площ під олійною і потенційним підвищенням її врожайності після зниження у минулому році.

При цьому слід зазначити, що в поточному році посівні площі під високоолеїновим соняшником в Україні збільшилася досить істотно — на 45%. Однак показник сегрегації буде помітно нижчим, ніж в попередні роки, і не перевищить 60%.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook, Telegram, а також підписуйтесь на Технологічну карту СуперАгронома.