Ринок мінеральних добрив в Україні та світі
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

В липні піднімаються ціни на NPK з високим фосфором. Трейдери вже припинили широкий продаж NPK 10:26:26 та NPK 8:19:29. Загалом, нестача по окремим видам NPK сягає 35-40%.

NPK 16:16:16 подорожчала до 10500-10550 грн/т, CPT.

Діамофоска NPK 10:26:26 можна купити від 13000 грн/т. Амофос виріс в ціни, можна придбати починаючи з 16600 грн/т, CPT.

Селітра зросла в ціні з 7200 до 7600 грн/т, CPT, бег. Трейдери зазначають, що таке зростання не остаточне.

Відносно стабільні лише ціни на карбамід – 9000-9200 грн/т. При цьому попит дуже низький.

Основна тема тижня – нестача сировини. Сумихімпром та ДЗМД відчувають нестачу аміаку та фосфоритів. Рівнеазот також скоротила виробництво через дефіцит сировини.

--

Огляд новин на світовому ринку добрив. Погляд Kyiv Mercantile Ecxhange - КМЕ за участю аналітичної групи Інфоіндустрія.

Карбамід постійно зростає в ціні на світовому ринку. Бразилія, Південна Азія, та Європа почали активніше здійснювати закупівлю сировини.

На Балтиці російські виробники продавали по 250-255 дол. США/т, FOB.

В Африці ціна на карбамід досягла пікового рівня в 295 долл. США/т, FOB-Алжир.

Селітра подорожчала на європейському ринку. Пропозиція сягає 190-195 дол. США/т, FOB.

Комплексні добрива дорожчали через низку тендерів в Індії та Бангладеш.

Амофос в Латинській Америці закріпилась на рівні 425 дол. США/т, CIF.


 

---

Для довідки:  Kyiv Mercantile Exchange – новітня українська товарна онлайн біржа. Реалізує світові стандарти біржових торгів на українських ринках сільськогосподарської, хімічної та нафто- продукції. За 5 місяців 2018 року сумарний оборот торгів на Kyiv Mercantile Exchange перевищив 2 млрд грн. Крім того, KME – акредитований організатор торгів Prozzoro.Sale.


 

Джерело: Товарна онлайн біржа КМЕ та дані аналітичної групи Інфоіндустрія.