Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що за 3-5 років в Україні будуть відновлені дороги. Про це інформує урядовий веб-портал, повідомляє АgroРolit.com.
Нагадаємо, що у 2016 році, за рахунок виділених з держбюджету 10 мільярдів гривень, було відремонтовано близько 1% усієї протяжності доріг країни.
У 2016 році я взяв під свою відповідальність питання доріг. Обсяги фінансування стали значно більшими. За 3-5 років відновимо дороги України. Вже зараз ми підвищили відповідальність підрядників - створили мобільні групи перевірки. Хто халтурить при будівництві, виправить помилки за свій рахунок. Також вводимо гарантії якості на 5-10 років, — зазначив прем'єр-міністр.
Крім того, В.Гройсман додав, що велику увагу буде приділено місцевим дорогам.
За 5 років ми зробимо більше 50% доріг в Україні. Будуть зроблені місцеві дороги, 10 млрд грн з Дорожнього фонду передамо на місця. У містах і громадах доріг робиться набагато більше вже зараз, — сказав він.
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта