У Мінагрополітики детально розповіли, як отримати 2500 гривень за теля
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

Інформація стосується і юридичних, і фізичних осіб.

У міністерстві аграрної політики та продовольства роз’яснили, які документи треба зібрати, щоби отримати від держави 2500 гривень компенсації за утримання теляти до 13-місячного віку та 1500 гривень за корову. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук перший заступник міністра агрополітики Максим Мартинюк.

За його словами, якщо Ви юридична особа, то маєте можливість отримати 1500 гривень на кожну наявну на 1 січня та збережену на 1 липня корову.

Для цього треба зібрати довідку про відкриття поточного рахунку, копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня 2018 року, довідку про відсутність заборгованості з податків та зборів тощо.

Далі треба подати до 5 липня до Мінагрополітики заявку та документи (вони надсилаються у відсканованому вигляді на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Потому отримаєте кошти на вказаний рахунок у банку, обіцяють в міністерстві.

Якщо Ви фізична особа, то можете отримати 2500 гривень за кожне теля, яке дотримали до 1 року. Для цього потрібно ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації (разові витрати становлять 34 гривні) та підготувати документи – копії паспортів ВРХ, якщо 10 і більше голів молодняка – витяг з Єдиного державного реєстру тварин, копію паспорта громадянина – власника тварини та копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку, а також копію ідентифікаційного номера.

Далі необхідно подати документи до територіальної громади села, селища, міста чи до сільських, селищних, міських рад та їх виконавчих органів. Документи обіцяють приймати упродовж року в порядку черги – до 1травня, до 1 вересня та до 1 грудня.

Далі гроші будуть зараховані на картку.

За словами Максима Мартинюка, загалом з держбюджету виділяють 500 мільйонів гривень для юросіб та 700 мільйонів гривень для фізосіб.

Метою таких дотацій, кажуть в міністерстві, є збільшення пропозиції м’яса на внутрішньому ринку для переробних підприємств і таким чином збільшити виробництво якісної м’ясної продукції та утримувати ціни на неї.

Як відомо, уряд виділив 6,3 мільярди гривень на підтримку сільського господарства у 2018 році, з них 4 мільярди – на тваринницьку галузь.

За матеріалами www.facebook.com