ТОВ «Сільські традиції» вимагає стягнення з обвинувачених ним мітингувальників 11 мільйонів грн в солідарному порядку.
Про це повідомляє energolife.info.
Нещодавно Держекоінспекція подала позов до Господарського суду щодо стягнення з ТОВ «Сільські традиції» 3,63 мільйонів грн за несанкціоноване скидання гноївки на землі селищної ради. Також свинокомплекс було зобов’язано прибрати гноївку з місць її несанкціонованого складання.
У свою чергу ТОВ «Сільські традиції» подало позов до Октябрського районного суду Полтави щодо відшкодування матеріальної шкоди, завданої спільно кількома мітингувальниками, які пікетували підприємство в Біликах протягом тривалого часу. Генеральний директор ТОВ «Сільські традиції» Юрій Грушевський у заяві до суду повідомив, що група мітингувальників із серпня 2016 року блокувала під’їзні шляхи до території свинокомплексу, унеможливила завезення на свинокомплекс кормів для тварин, що призвело до гибелі частини поголів’я, а також своєю діяльністю призвела до збитків унаслідок втрати приросту ваги.
Позивач керується ЗУ «Про захист тварин від жорстокого поводження». Відштовхуючись від нього, ТОВ «Сільські традиції» вимагає стягнення з обвинувачених ним мітингувальників 11 мільйонів грн в солідарному порядку. Завтра, 24 січня 2017 р, у Полтаві відбудеться розгляд цієї справи.
Громадські активісти впевнені, що у ситуації, що склалася, винна місцева та обласна влада, яка допустила діяльність свинокомплексу без відповідних очисних споруд. На думку білицьких мітингувальників, цей конфлікт має суто політичне забарвлення і він ще матиме продовження.
Нагадаємо, у жовтні 2016 року власники цього підприємства, зокрема Олександр Орлов - голова ради директорів ТОВ «Бєлгранкорм», до складу якого входить серед інших і свинокомплекс на Полтавщині ТОВ «Сільські традиції», прийняли рішення про закриття свинокомплексу до квітня 2017 року.
Утім, у грудні 2016 року Державна екологічна інспекція у Полтавській області програла свиномплексу адмінпозов про призупинення його діяльності. Відомо, що згодом дана інспекція не змогла потрапити до свинокомплексу із позаплановою перевіркою. Громадські активісти заявляють, що є рішення адміністративного суду про зобов’язання підприємства допустити екоінспекторів на територію комплексу.
Читайте також: Ще в трьох областях виявлено АЧС Харків під карантином через АЧС
Читайте також:
Ще в трьох областях виявлено АЧС
Харків під карантином через АЧС
© ООО "Агро Онлайн", 2024, support@agro-online.com | Оферта