Експорт свинини скорочується
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

В січні м’яса свиней продали за кордон в два з половиною рази менше супроти минулого року – Асоціація свинарів України.

За даними митної статистики ДФСУ, експорт свинини зменшився в 2,4 рази. Живця продають за кордон теж на 29% менше.

За січень цього року вітчизняні трейдери відправили до Грузії 149 тонн свиней забійних кондицій. Більшість свіжої свинини постачали до Гонконгу – 161 тонну.

Протягом останніх двох років Грузія була основним ринком збуту продукції, однак минулого місяця вона імпортувала лише 16% м’яса.

А от імпорт свинини у січні склав 285 тонн вартістю 466 тисяч доларів США. Це в понад чотири рази більше супроти минулого року та в 1,7 рази більше, ніж експортували за вказаний період.
Відтак працівники свинарної галузі за січень мають від’ємні результати зовнішньої торгівлі. Зовнішньоторгове сальдо складає мінус 88 тисяч доларів.

За матеріалами pigua.info