Більшість людей починають ранок з чашки ароматної кави, українці - не виняток. Кава – гарний спосіб не лише збадьоритися, а й непогано заробити.
Журналісти каналу "2 + 2" дізналися, як будують кавовий бізнес в Україні та скільки можна заробити на цьому напої.Багато українських підприємців перейняли ідею з інших країн, і тепер ми бачимо чи не на кожній вулиці міста так звані кавомашини – автівки, переобладнані під пересувний кавоагрегат.
Так, приміром, Віктор Шеременко вже п'ять років заробляє на життя саме на каві. Щоб започаткувати цей бізнес, він продав власне авто і придбав такий "кавомобіль".
Проте все починається далеко не з машини.
Головним елементом тут є кавові зерна, які не ростуть у нашій країні. Проте винахідливі підприємці знають, як і де дістати зерна та як їх правильно реалізовувати.
Читайте також: У скільки обійдеться чашка кави в різних куточках світу?
"Зелені зерна купують у Європі у так званих трейдерів, які купують плоди у фермерів "кавового поясу" планети", - повідомляють журналісти.
Зелені плоди закуповують в Ефіопії, Танзанії, Колумбії та найбільше в Бразилії. Потім, вже в Україні, каву обсмажують: сьогодні існує близько 500 українських компаній, які займаються обсмажуванням кави.Багато українців сумніваються у якості напою із мобільних кав'ярень. Зокрема, чи якісну воду використовують. За словами фахівців, слід звертати увагу передусім на чистоту кавомашини.
За матеріалами: Знай
© ООО "Агро Онлайн", 2024, support@agro-online.com | Оферта