Минулий рік відзначився підвищенням цін на продовольчі товари в цілому більш ніж на 8%, незважаючи на зниження цієї тенденції в грудні.
Такий висновок зробили експерти Продовольчої і сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй, відомої як ФАО, повідомляє Центр новин ООН.
«Не дивлячись на зниження світових продовольчих цін в грудні, в цілому в 2017 році вони зросли», - наголошується в доповіді.
Так, за останній місяць року міжнародні ціни на кошик основних продовольчих товарів знизився на 3,3% - головним чином, за рахунок майже 10-відсоткового падіння цін на молочні продукти. Це було викликано різницею між рясною пропозицією і невеликий попит.
«Тим не менше, протягом усього минулого року в порівнянні з 2016 роком, середні ціна виросли на 8,2%», - відзначили в ФАО.
Це - найвищий середньорічний показник за останні чотири роки, підкреслили в Організації.
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта