Soufflet Group планує будівництво елеваторів і портового терміналу в Україні
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

Французька промислова група компаній Soufflet Group планує розширювати свою діяльність в Україні.

Особлива увага в приділяється розвитку зручної зернової логістики та будівництва елеваторів, сказав голова ради директорів групи компаній Soufflet Group Жан-Мішель Суффле, передає latifundist.com.

«Наша логістика повинна бути максимально гнучкою і конкурентоспроможною. Тому ми і орієнтовані на порти. Ви, мабуть, знаєте, що ми починали виробництво в Україні в сфері пивоваріння, а згодом розширили перелік культур для того, щоб посилити розвиток. Але зараз необхідно розвивати саме логістичну складову. У Славуті вже запланована споруда пункту навантаження для залізничних перевезень, ми зможемо навантажувати поїзди. Також передбачено спорудження ще двох подібних елеваторів і пунктів вантаження. Як би там не було, Soufflet Group розширює свою діяльність в Україні», — зазначив він.

Він пояснює, що будівництво заплановане зі збільшенням показників від 180 тис. т до 650 тис. т і компанія не має наміру зупинятися на досягнутому.

«Ми плануємо збільшити тут виробництво до мільйона тонн. Також з цим пов'язані проекти розвитку та будівництва нашого терміналу в країні. Тому необхідно максимально організовувати і покращувати логістичну інфраструктуру, зокрема, пункти навантаження, в тому числі й залізничні», — пояснює Жан-Мішель Суффле.

Довідка:

Французький холдинг Soufflet Group — найбільший приватний зернотрейдер Франції, один з найбільших виробників хлібопекарської продукції в світі. Компанія має 42 заводи, розкиданих по всьому світу. У холдингу є активи на всіх континентах, окрім Австралії. При цьому річний оборот групи перевищує €4 млрд. (2013 рік).