«Концерн Галнафтогаз» фінансуватиме сільгоспвиробників
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

Кілька місяців тому «Концерн Галнафтогаз», до складу якого входить «ОККО Агротрейд», запустив окремий напрямок бізнесу по товарному фінансуванню сільгоспвиробників, яке покликане підтримати учасників ринку.

Про це повідомив керівник «ОККО Агротрейд» Олександр Ніколенко, пише Landlord.

За його словами, у загальній сумі витрат фермерів на польові роботи витрати на паливо займають близько 20%, ще приблизно 30% припадає на покупку мінеральних добрив.

«Це вже половина, і на ній ми вирішили зосередитися в першу чергу», ― сказав Ніколенко.

Він додав, що у «Концерну Галнафтогаз» є можливість забезпечити аграрних партнерів паливом.

«Ми також домовилися з виробниками міндобрив, які поставляємо аграріям разом з паливом. Механізм зрозумілий і прозорий: наша компанія забезпечує фермерів необхідною продукцією в критичний для них сезон польових робіт, а вони розраховуються з нами пізніше урожаєм. Це зерно частково використовують наші переробники, частково ми його експортуємо через великих трейдерів або в рамках власних прямих контактів», ― розповів Ніколенко.

Крім палива і міндобрив, за його словами, аграріям потрібен якісний посівний матеріал, засоби захисту рослин, техніка.

«У майбутньому ми плануємо закривати 100% потреб фермерів у необхідних у виробничому процесі товарах», ― підсумував Ніколенко.

Довідка:

«Концерн Галнафтогааз» — українська компанія, власник однієї з найбільших мереж автозаправних комплексів в Україні ― «ОККО». Станом на грудень 2015 року мережа «ОККО» налічувала понад 400 АЗК. Це третя за величиною мережа АЗС в Україні з ринковою часткою понад 17%. За підсумками 2014 року «Галнафтогаз» став одним з 32 українських компаній, які потрапили до рейтингу 500 найбільших компаній Східної Європи за версією американської консалтингової групи Deloitte.

Читайте також:

Аграрії пропонують створити Раду громадського контролю над розподілом дотацій

«Агротон» просить власників кредитних нот відстрочити виплату відсотків на рік