Формальні помилки при складанні скарги є причиною недопуску до розгляду Антирейдерською комісією значної кількості скарг. Саме варто ознайомитись із нормативними актами, які регулюють порядок звернення до комісії. Це порадила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова у своєму відеоблозі.
Нагадаємо, що рейдери на Херсонщині погрожують розстріляти селян.
«Закон один для всіх, тому навіть якщо є формальні помилки при складанні скарги, Комісія не може допускати її до розгляду», ‒ наголосила заступник міністра.
І додала, що Комісія розглядає виключно процедурні порушення, вчинені під час здійснення реєстраційних дій.
Комісія не є судовим органом, вона не розглядає суть правочину, ми оцінюємо лише правильність дій реєстратора чи нотаріуса під час реєстрації», ‒ пояснила вона.
За словами Олени Сукманової, до Комісії можна звернутися протягом 60 днів після вчинення незаконної реєстраційної дії або ж 60 днів з моменту, як особа дізналася чи могла дізнатися про цей факт. Заступник міністра також додала, що Комісія не має повноважень розглядати скаргу, якщо існує судовий спір з цього предмету.
Вона також додала, що скарга обов’язково повинна містити:
Якщо всі ці умови будуть дотримані, ваша скарга буде однозначно розглянута», ‒ підсумувала Олена Сукманова.
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта