Відбулися перші вибори у 201 об'єднаній територіальній громаді
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

Перші вибори пройшли в 201 об’єднаних територіальних громадах 29 жовтня. Про це віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ написав на своїй сторінці у Facebook.

Він повідомив, що найбільше виборів в ОТГ проходить у Волинській області – в 19 ОТГ, у Дніпропетровській – в 19, у Чернігівській області – в 14 ОТГ та у Житомирській – в 13.

Також у Вінницькій області такі вибори відбудуться в 9 ОТГ, у Донецькій – в 2, у  Закарпатській – в 1, у Запорізькій – в 10, в Івано-Франківської - в 8, у Київській – в 4, у Кіровоградській – в 6, у Луганській – в 4, у Львівській – в 8, у Миколаївській – в 1, в Одеській – в 11, у Полтавській – в 12, у Рівненській – в 5, у Сумській – в 9, у Тернопільській – в 4, у Харківській – в 7, у Херсонській – в 10, у Хмельницькій – в 7, у Черкаській – в 14, у Чернівецькій – в 4.

Тож після цих виборів кращими реформаторськими областями, які борються за нову систему управління та зміни на кращі умови життя українців, за кількістю ОТГ є Дніпропетровська, Волинська, Житомирська. Запорізька та Вінницька області.  Крім того, 24 грудня цього року перші місцеві вибори відбудуться ще у 51 об’єднаній громаді. Загалом після виборів 29 жовтня та 24 грудня 2017 року в Україні буде 665 об’єднаних територіальних громад, створених 3118 місцевими радами. Тобто майже 28 % колишніх місцевих рад вже об’єдналися у більш спроможні громади. В цих 665 ОТГ мешкають 5,7 млн людей – 13,4 % від загальної кількості населення країни», ‒ написав віце-прем’єр-міністр.

Підбила підсумки місцевих виборів в ОТГ і поліція. Вибори відбулися на 1920 виборчих дільницях 29 жовтня. Упродовж дня порушили десять кримінальних проваджень, з них 4 – за фактом підкупу виборців.

Усього в рамках цього виборчого процесу до поліції надійшло 207 повідомлень, з яких 136 – у день проведення виборів», ‒ зазначили правоохоронці.

Відомості щодо десяти фактів із загальної кількості повідомлень внесені до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань.

З них чотири – за фактами підкупу виборців, ще по 2 – за фактами незаконного використання виборчих бюлетенів, а також умисного знищення або пошкодження майна. Крім того, зафіксовано по одному факту спричинення легких тілесних ушкоджень і перешкоджання законній професійній діяльності журналіста», -  пояснили в поліції.

Найбільш резонансним інцидентом став напад на одну з виборчих дільниць на Дніпропетровщині, що розташована в селі Майське Синельниківського району. Невідомі особи пошкодили внутрішнє обладнання дільниці, побили вікна та закидали приміщення піротехнічними засобами. Після вчинення цих дій правопорушники на транспортних засобах зникли у невідомому напрямі. Під час нападу два працівника поліції отримали тілесні ушкодження.