Президент України Петро Порошенко підписав закон про державний бюджет на 2017 рік. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.
За словами Петра Порошенка, українська влада «зробили революційні кроки» щодо посилення захисту людей праці - підняли мінімальну заробітну плату до 3,2 тис. гривень.
Підтримка сільського господарства, передбачена бюджетом на 2017 рік, складе близько 5,5 млрд грн.
4 млрд грн буде виділено на програму дотацій сільгосптоваровиробникам, 500 млн грн - на сільськогосподарське машинобудування, 700 млн грн - на Фонд гарантування кредитів в агропромисловому секторі, а також на ряд інших програм.
Крім цього, в частині витрат намічено збільшити фінансування аграріїв на 1,08 млрд грн зі спецфонду держбюджету за рахунок збільшення його надходжень від конфіскації коштів і майна корупціонерів.
У сфері Мінагрополітики також 40 млн грн з держпідтримки тваринництва перекинуто на рибне господарство, якому також виділено ще 30 млн грн на селекцію. Одночасно 56,8 млн грн додано для вжиття противоепізотичних заходів.
Також з 2017 року передбачається скасування спецрежиму ПДВ для сільгоспгалузі.
Нагадаємо, 21 грудня Верховна Рада прийняла бюджет на наступний рік.
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта