В’єтнам купуватиме яблука з Тернопільщини
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

409.jpg

Минулого тижня представники провінції Донг-най відвідали Тернопіль для укладання договору про поставку на сумму 500 тисяч доларів.

Також в'єтнамці зацікавлені в експорті алкоголю і зерна. Нагадаємо, що Тернопільщина співпрацює з цією провінцією із 2001-го року. Цього року в селі Заруддя, що на Зборівщині, запрацювало українсько-в’єтнамське підприємство із переробки пластику.

 

Генеральний директор експортно-імпортної торгівельної компанії провінції Чао Хао Хієп розповів, що вони готові співпрацювати із областю і надалі, щоб втілити ще не один проект. Він зазначає, що зараз в'єтнамська сторона підписала пам’ятний договір про закупівлю яблук в тернопільського підприємства. Іноземці прагнуть, щоб спільна робота давала добрі результати в майбутньому.

За матеріалами: business-companion