Якщо після Новорічної ночі Вам не вдалося уникнити важкого ранку, наші прості поради стануть у нагоді.
Що ж робити, якщо ви все-таки перебрали?
По-перше, ніколи не приймайте алкоголь наступного дня. Взагалі, необхідно бути тверезим протягом кількох наступних днів, але не менше трьох – у більшості людей організм виводить алкоголь саме стільки часу.
По-друге, прийміть будь-який ентеросорбент в рекомендованій інструкцією разовій дозі. “Ентеросгель” 1 ст. ложка, активоване вугілля 3-4 таблетки. “Полісорб” приймають у вигляді суспензії, розчинивши 1 ст. ложку препарату у склянці води кімнатної температури.
По-третє, при головному болю замість аспірину краще прийміть таблетку парацетамолу або цитрамону. Аспірин можна пити в стані похмілля, але якщо сп’яніння ще не пройшло, то ці ліки можуть спричинити різні ускладнення.
По-четверте, потрібно пити підкислені напої, що містять багато вітаміну С – воду з лимоном, журавлиний морс, чай зі шипшини, кисіль. Можна кефір. Підійдуть капустяний і огірковий розсоли – це взагалі ідеальний засіб для полегшення похмілля. Так само не зашкодить стаканчик-другий природної мінеральної води. Пити потрібно багато і постійно, маленькими ковтками.
По-п’яте, прийміть контрастний душ. Починати потрібно з гарячої води, а закінчувати холодною. Така процедура допоможе організму підбадьоритися і дасть сили для боротьби з токсинами. Тільки не перестарайтеся з часом “прохолодження”, щоб після похмілля не лікуватися від застуди.
По-шосте, надзвичайно корисним буде тривалий сон, щоб організм зміг відновитись. Дочекавшись поліпшення стану, організуйте собі пішу прогулянку в спокійному темпі, подихайте свіжим повітрям. У подібній ситуації організм відчуває нестачу кисню, а завдяки ходьбі прискорюється виведення продуктів розпаду з організму.
Бажаємо, щоб ваше свято запам’ятається вам своїми веселощами, приємним спілкуванням, а не головним болем і неприємними спогадами!
За матеріалами: ТСН
© ООО "Агро Онлайн", 2024, support@agro-online.com | Оферта