Упродовж останніх місяців на Ковельській філії ДП «Укрветсанзавод» виготовлено 15 тонн кісткового та м’ясо-кісткового борошна. Частину зазначеного борошна вдалося повністю реалізувати. Це дало змогу виплатити заробітну плату за липень 2017 року.
Про це повідомляє volyninfo.com.
Нагадаємо, проблема масштабного екологічного лиха, спричиненого неправомірною діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод», гостро постала на початку 2017 року. Кабінет Міністрів України видав розпорядження, згідно з яким виділили 17 мільйонів гривень для ліквідації наслідків роботи заводу з утилізації тваринних рештків.
«На ковельській філії нині працюють 14 працівників. З початку серпня обов’язки директора виконує Науменко Микола Ігорович, начальник виробничо-господарського відділу державного підприємства «Укрветсанзавод». Упродовж останніх місяців виготовлено 15 тонн кісткового та м’ясо-кісткового борошна», —повідомив начальник головного управління Держпродспоживслужби у Волиської області Богдан Лозинський.
Як з’ясувалося, частину зазначеного борошна вдалося повністю реалізувати. Це ж дало змогу виплатити заробітну плату за липень 2017 року. На разі заборгованість залишається лише за серпень та вересень. Однак, у планах продати 10 тонн кісткового борошна, а відтак і частково погасити борг із виплати коштів працівникам.
Нагадаємо, Коломийський державний ветсанзавод заборгував працівникам сотні тисяч гривень.
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта