Фонд державного майна розраховує представити результати оцінки Одеського припортового заводу в листопаді 2017 року. Про це повідомив керівник Фонду державного майна України Віталій Трубаров на засіданні спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, передає «ИзбирКом».
«Ми провели конкурс з відбору оцінювачів, і вони вже працюють, щоб у встановлені терміни закінчити оцінку ОПЗ. Незважаючи на те, наскільки важливо підприємство для регіону і країни, Фонд не може дозволити собі зволікати з проведенням його прозорої та ефективної приватизації, завдяки якій були б вирішені всі проблемні питання його роботи і він вийшов на нормальну ефективну діяльність», — зазначив Віталій Трубаров.
Віталій Трубаров також зазначив, завдання Фонду провести прозору та ефективну приватизацію цього важливого підприємства і ведуться всі підготовчі роботи, щоб навесні наступного року провести приватизацію ОПЗ.Нагадаємо, раніше у Фонді держмайна заявляли, що не дивлячись на невдалі спроби приватизувати ПАТ «Одеський припортовий завод» в минулому році, готують новий конкурс з його продажу на кінець цього року.
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта