Як українські соки потрапили до Канади (відео)
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

289.jpg

«Cади Прикарпаття» – український виробник органічного соку преміум-сегменту з Івано-Франківщини. Компанія розпочала свою діяльність понад 5 років тому як невеликий сімейний бізнес з вирощування яблук та виготовлення соків прямого відтискання.

Наразі «Сади Прикарпаття» працевлаштовують 14 постійних робітників (до 120 сезонних) та виробляють близько 150 тис. літрів соку на рік.

Зацікавившись у потенціалі канадського ринку для свого товару, компанія долучилася до торгової місії на Canadian-Ukrainian Trade Show в Торонто на початку квітня 2017 року, організованої проектом CUTIS. Разом з делегацією представників української харчової галузі «Сади Прикарпаття» отримали змогу продемонструвати свою продукцію канадським покупцям, а також поспілкуватися з потенційними партнерами в Канаді.

Комунікація з представниками канадських супермаркетів дала компанії зрозуміти, що вона ще не має достатніх обсягів, щоб задовільнити попит великих мереж. Проте перспективною нішею «Сади Прикарпаття» бачать невеликі етнічні магазини, з рядом яких вже йдуть перемовини про експорт.

Вільна торгівля між Україною та Канадою сприятиме виходу «Садів Прикарпаття» на канадський ринок, адже дозволить експортувати соки до Канади без сплати ввізних мит.