Дотримання європейських вимог безпечності харчових продуктів відкриває для України нові ринки збуту
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

eksport-.jpg

Для українських товаровиробників вихід на європейський ринок сам по собі цікавий, але це також досягнення, адже переваги відповідності європейським вимогам, які отримують компанії з виходом на європейський ринок, важливі навіть при роботі на ринках третіх країн, - повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа в інтерв’ю «Обоз ТВ».

Коли підприємство має єврономер, то це спрощує пошук покупців на ринках третіх країн – це Близький Схід і північна Африка, Південна та Східна Азія, додав Володимир Лапа.

«Аналізуючи роботу Служби, ми бачимо, що достатньо велика кількість підприємств цей шлях пройшли, і зацікавленість з боку підприємств зберігається – надходять заявки на перевірки на відповідність вимогам ЄС», - зазначив Голова Держпродспоживслужби.

Також він зауважив, що в Україні понад 40% від аграрного експорту йде на європейський ринок. Цьому сприяв ряд чинників: і запровадження зони вільної торгівлі, тарифних квот, а також це є наслідком диверсифікації ринків збуту після закриття російського ринку для української продукції.

Володимир Лапа зазначив, що наразі для України найбільш перспективними ринками збуту аграрної продукції є Близький Схід, Північна Африка і Південно-Східна Азія.

Пройдисвіти, які через закривавлений Майдан пролізли до влади поспішають розпродати і розікрасти залишкі держави, щоб на цому гешефті жирувати в Ізраїлі та продажній Європі...