Партнерство ФАО з Google допомагає збирати та аналізувати дані деградації земель
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

IMG_2828.jpg

Прискорення зусиль, спрямованих на скасування або запобігання деградації земель в малих острівних державах, що розвиваються, є життєво важливим у найближчі кілька років, якщо будуть досягнуті цілі сталого розвитку. Це було повідомлено на заході, організованому ФАО під час 13-ї сесії Конференції Сторін (COP13) до Конвенції ООН з боротьби з опустелювання (КБОООН).

Оцінка деградованих земель в малих острівних державах, що розвиваються, розробляється на основі збору та аналізу інформації про землекористування та практики управління землекористувачами. Дані отримані, використовуючи методологію оцінки деградації землі (LADA), яка вже успішно застосовується у більш ніж 30 країнах. Результати оцінки будуть використані для формулювання політики та прийняття рішень щодо подолання кліматичних змін та підвищення стійкості людей та їх ландшафтів.

"Вперше всі країни можуть однаково сприяти глобальній оцінці деградованих земель та визначити власні можливості відновлення", - сказав Рене Кастро, помічник Генерального директора Департаменту клімату, біорозмаїття, землі та вод ФАО.

Крім того, в рамках партнерства з компанією Google, що фінансується Німеччиною та Європейським Союзом, ФАО має намір до середини 2018 року продемонструвати глобальні тенденції в охопленні земельними ресурсами, продуктивністю землі та вуглецевими об'єктами над і під землею. До теперішнього часу ФАО працює з 30 країнами для підготовки національних даних, включаючи підготовку місцевих груп для оцінки змін у землекористуванні та деградації за допомогою використання дистанційного зондування та участі в роботі з місцевими громадами.

Такі оцінки можуть допомогти країнам побудувати свої національні цілі нейтралітету деградації землі, щоб сприяти сталому управлінню земельними ресурсами та практиці відновлення. Нейтралітет деградації земель є однією з цілей, поставлених у рамках цілі 15 "Сталий розвиток": "Життя на суші", а це означає підтримувати або збільшувати кількість здорових та продуктивних земельних ресурсів у часі відповідно до національних пріоритетів сталого розвитку.