Інвестиції в розвиток тваринницького і рослинницького напрямку агрохолдингу "Астарта" до кінця 2020 року можуть скласти $ 80 млн.
Про це повідомив операційний директор холдингу Желько Ерцег.
"Близько $ 80 млн на наступні три роки - це наш план інвестицій в аграрну промисловість: це і тваринництво, і рослинництво. Є різні проекти: починаючи від зрошення, зміни технологій в рослинництві, планів з будівництва елеваторів і нових тваринницьких комплексів плюс наші плани, які зараз на етапі інтенсивного вивчення, це переробка молока", - сказав Ерцег.
"Астарта" з 2016 року почала комплексну реорганізацію системи управління молочними фермами для підвищення ефективності і прибутковості виробництва. До теперішнього часу вона реалізована в агрофірмі імені Довженка (Полтавська область), де виробляється 50% загального обсягу молока і міститься більше 40% поголів'я великої рогатої худоби агрохолдингу.
Крім власне молочних ферм, в складі агрофірми діє нетельний комплекс на 5,2 тис. голів.
Нагадаємо, в селі Шишаки (Полтавська область) агрофірма запустила центр по заготівлі, приготування та дистрибуції кормів для великої рогатої худоби (фід-центр). Він розрахований на забезпечення кормами 10 тис. голів ВРХ. Його потужність - 300 тонн кормосуміші на добу.
Крім цього, всередині компанії створена структура "Зооветсервіс" - це мобільні бригади фахівців, які за графіком забезпечують обслуговування декількох ферм (діагностика, запліднення, лікування). На одного такого фахівця в середньому припадає 1 тис. голів.
"Астарта" також працює над зміною організаційної структури ферми і посадових обов'язків ключових працівників, впроваджує нову систему мотивації персоналу.
Загальне поголів'я ВРХ в "Астарти" становить понад 30 тис. голів, з них дійне стадо - більше 15 тис. голів. У 2016 році виробництво молока в компанії зросло на 5% - до 107 тис. тонн.
"Астарта" - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ "Глобинський переробний завод").
Чистий прибуток компанії в 2016 році зріс в 5,2 рази в порівнянні з 2015 роком - до 83 млн євро, консолідована виручка - на 17%, до 360 млн євро.
За матеріалами: БізнесЦензор
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта