Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» започаткувало серію тренінгів на тему «Ризики формування та розвитку органічного руху» по всій Україні. Про це повідомляє AgroPolit.com.
Перший відбувся сьогодні у Києві. Він орієнтований на підвищення рівня кваліфікації співробітників Мінагрополітики та ЦОВів, діяльність яких координується аграрним міністерством, а також – представників обласних державних адміністрацій.
Мета такої ініціативи – навчити держслужбовців особливостям формування та розвитку світового ринку органічних продуктів, познайомити з досвідом державного регулювання та маркетингових стратегій.
Вчитися ніколи не пізно і ніколи не зайве. Я вітаю, що ви маєте такий шанс. Час вимагає нових знань та навичок. Від себе обіцяю, що в межах моє компетенції, намагатимуся забезпечити вас можливостями для самовдосконалення», – наголосив під час тренінгу Держсекретар Мінагрополітики Владислав Андронов.
За словами розробників тренінгу, учасників вчитимуть кільком речам.
У реформуванні підходів до розвитку ринку органічної продукції найважливішим є побудова системи просування – через довіру агровиробника та споживача. Для цього очевидною є необхідність системної маркетингової стратегії розвитку органічної продукції в Україні, на що ми звернемо особливу увагу, акцентуючи на таких питаннях: особливості та основні поняття маркетингу органічної продукції; аналіз міжнародних маркетингових стратегій розвитку органічної продукції; SWOT та PEST аналіз органічного аграрного виробництва; пошук та генерація нестандартних маркетингових рішень, щодо розвитку органічної продукції в Україні», – сказано у матеріалах до тренінгу.
Нагадаємо, що наразі у парламенті знаходиться «органічний» законопроект, прийняття якого має посилити довіру європейців до України та виготовленої її виробниками органічної продукції. Раніше заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова повідомила AgroPolit.com, що саме українська органіка користується попитом в країнах ЄС.
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта