Корпорація ROSHEN зупиняє виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики.
Про це повідомляє прес-служба підприємства.
«Таке рішення прийнято з економічних і політичних причин. Повна зупинка виробництва і консервація виробничих і інфраструктурних об'єктів запланована на квітень 2017», ― йдеться в повідомленні.
В компанії нагадують, що арешт майна Липецької кондитерської фабрики, накладений Слідчим Комітетом Російської Федерації в рамках порушеної кримінальної справи, зробив продаж фабрики неможливою.
Крім того, починаючи з 2013 виробництво продукції на Липецькій кондитерській фабриці скоротилося в 3 рази. Причиною тому стало різке зниження асортименту після необґрунтованої заборони Росспоживнаглядом у 2013 році імпорту української продукції ROSHEN на територію РФ і активна дискредитація діяльності фабрики в російських і українських ЗМІ, а також тиск органів влади в ряді регіонів на торговельні організації через продажі продукції Липецької кондитерської фабрики, і зниження загального рівня купівельної спроможності населення.
«У зв'язку зі спадом виробництва на фабриці постійно проводилися масові скорочення персоналу. Персонал, що залишився, (близько 700 чол.) вже проінформований про зупинку діяльності фабрики», ― йдеться в повідомленні.
Довідка:
Корпорація «Рошен» виробляє понад 320 видів кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва продукції ― 450 тис. т на рік. Головний офіс корпорації розташований у м. Київ, Україна. До складу корпорації входять українські фабрики (Київська, Кременчуцька, дві виробничі площадки у м. Вінниця); дві виробничі площадки Липецької кондитерської фабрики (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва), Bonbonetti Choco Kft (Будапешт, Угорщина), а також Вінницький молочний завод, який забезпечує фабрики корпорації натуральною високоякісною молочною сировиною.
Читайте також: «Юкрейніан Шугар Компані» планує почати експортувати буряковий жом «Укрцукор» виступає за скасування надмірного держрегулювання ринку цукру
Читайте також:
«Юкрейніан Шугар Компані» планує почати експортувати буряковий жом
«Укрцукор» виступає за скасування надмірного держрегулювання ринку цукру
© ООО "Агро Онлайн", 2024, support@agro-online.com | Оферта