Міністерство сільського господарства Великобританії інформує про скорочення площ під посівом зернових та олійних культур. Причиною є поширення китника лучного, бур'яну з яким господарствам країни не вдається впоратись.
В 2017 році посівні площі під пшеницею скоротилася на 2,5% до 1,64 млн. га, повідомляє zol.ru.
Агентство AHDB пояснює скорочення площі сівби пшениці поширенням бур'яну китника лучного, боротися з яким вкрай складно.
Частина господарств переключилася на вирощування ярих культур, зокрема, на 15% до 478 тис. га зросли площі сівби ярого ячменю.
Внаслідок поширення китника лучного також скоротилися площі посіву озимого ріпаку. За останній рік на 3,8% і наразі становлять 522 тис. га. Загалом внаслідок поширення рослини, площі олійних культур скоротилися на 10,9%.
Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook та Telegram.
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта