"Бандитизм повертається?": на Полтавщині скоєно озброєний напад на фермера
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

1z73MlV8.jpg

В Глобинському районі Полтавської області скоєно напад на фермера. Про це повідомив представник Асоціації фермерів України Віктор Галич на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За словами Олександра Галича, постраждалий - Олександр Скидан 52 роки - голова ФГ "Пролісок" - отримав важке вогнестрільне поранення в живіт.
Зараз знаходиться в реанімації в місцевій лікарні.

Пояснюючи обставини нещасного випадку, Олександр Галич зазначив, що злочинці вночі розбирали комбайн фермера , господар вийшов на гавкіт пса і отримав кульове поранення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іван Слободяник: Рейдерські захоплення сільгосппідприємств відбуваються в Україні сотнями

"Односельці і родичі опікуються лікуванням , фермерська Асоціація збирає допомогу на лікування.
Є затримані з підозрою на вчинення злочину. 
Фермери неодноразово звертались до влади з попередженням про зростання бандитизму на селі , але як зазвичай нас не чують",- резюмував представник Асоціації фермерів України.