До Києва прибула Місія Світового банку, щоб оцінити прогрес реформ у легкості ведення бізнесу.
Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.
Місія працюватиме в Україні протягом тижня. В основі програми візиту ― зустрічі з приватним сектором для оцінки практичної імплементації реформ задекларованих Україною в поточному році (у сфері реєстрації бізнесу, будівництва, міжнародної торгівлі, реєстрації власності, захисту міноритарних акціонерів та сплати податків).
«Місії такого роду відвідують й інші країни, але далеко не всі. Тому сьогодні в нас є досить унікальна можливість продемонструвати реальний стан справ і як реформи працюють на практиці», ― зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.
«Представники місії зустрінуться з Мін’юстом, Держгеокадастром, ДАБІ, НКРЕКП та проаналізують стан справ по всіх компонентах, які враховуються у формуванні рейтингу Doing Business», ― додав він.
Результати зустрічей у Києві будуть покладені в основу щорічного звіту Світового банку Doing Business 2018.
Нагадаємо, 2 травня 2017 року Мінекономрозвитку направило директору Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови Сату Какхонен лист-запрошення для спеціальної місії з підготовки звіту щодо легкості ведення бізнесу.
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта