Створення умов довіри та конкурентного бізнес-середовища у закупівлях агрокомпаній - найкращій засіб боротьби з корупцією. Про це сказав Жан-Жак Ерве, експерт аграрного ринку під час ІІІ щорічної Аграрної конференції спеціалістів по закупівлях 23 червня.
Експерт зазначив, що один з уроків з історії Франції – це розуміння, що все залежить від держави і її моральних принципів. «Найперше завдання керівника країни, це бути моральним прикладом для всіх. Найбільші втрати від поганої репутації - це перша перешкода для інвестиції та успішного бізнесу. Більшість наших сільських організацій були створені саме через протидію корупції. Ще у 30-х роках ми створили Асоціацію зернових, саме для того, щоб створити систему закупки зернових, люди зрозуміли, що необхідно все ж таки контролювати систему» - зазначив Жан-Жак Ерве.
«Земля – це база сільського господарства, і не лише фізична база, але й культурна. І найголовніше – це створити умови довіри у сільському господарстві. І довіра у бізнесі дуже важлива, а контракт – не є джерелом довіри» - підкреслив експерт.
Нагадаємо, що сьогодні компанія ПроАгро проводить III щорічну Аграрну конференцію фахівців із закупівель. У білому залі Київського гольф-клуба зібралися спеціалісти з закупівель агрокомпаній, експерти ринку. Наразі обговорюють принципи прозорості, ефективності та інновацій у процесі закупівель.
Про прозорість процедури закупівель, оптимізацію закупівель і скорочення виробничих витрат, що здатне підвищити ефективність аграрного бізнесу, запроваджені в Agrogeneration розповіла Наталія Бондарчук, керівник відділу закупівель Agrogeneration.
У рамках 10 доповідей спікерів конференції ПроАгро будуть висвітлені основні питання, актуальні для закупівельників агрокомпаній. А саме,
-Приклади успішного реформування закупівельної діяльності агрокомпаній і побудови логістики закупівель
-Планування закупівель: як поєднати сезонну потребу і cash flow, як уникнути авралів, скільки закладати і як враховувати непередбачені витрати?
-Big Data, Spend Analysis і нові технології: прозорість у закупівлях, виявлення можливостей для оптимізації та економії
-Організація системи закупівель і контролю на місцях, перевірка заявок на закупівлі
-Побудова вертикалі закупівель в агрокомпанії, делегування повноважень
-Тендерна система закупівель: наскільки ефективна, які процедури необхідні, що на тендерах купувати не має сенсу? І як зробити так, щоб тендери не були лише про людське око
-Різні технології організації та проведення тендерів
-Боротьба з внутрішньої корупцією та оцінка ефективності закупівельників
-Як залучити та консолідувати постачальників сільськогосподарської сировини
-Важливі умови контрактів на закупівлю МТР для АПК
Також блок виступів буде присвячений взаєминам покупців-агрокомпаній та постачальників: виробників і дистриб'юторів.
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта