Що насправді додають в українське молоко і сир
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

40.jpg

Станом на червень 2017 року, в Україні не виробляють і не продають так зване молоко «з порошку». Молоко в пакетах і пляшках є натуральним продуктом. Про це повідомив глава Ради директорів Союзу молочних підприємств України Вадим Чагаровський.

«Те, що називають молоком «з порошку», таким не є. Це зазвичай на 100% натуральний продукт. Однак в осінньо-зимовий сезон, коли є дефіцит молочної сировини, в натуральне молоко виробники додають відновлене молоко. Воно за складом майже таке ж, як натуральне, але містить денатурізірованний білок», - сказав він.

Вадим Чагаровський додав, що частіше відновлене молоко використовують при виробництві сирних продуктів, сирів.

«Але ці продукти, в тому числі і з відновленим молоком, містять ті ж жиророзчинні вітаміни, що і натуральне молоко - А, Д, Е, а також амінокислоти», - зазначив експерт.

За його словами, сучасна технологія виробництва молока та молочних продуктів дозволяє натуральне молоко розщепити до твердої маси і технічної води.

Читайте також: Половина твердих і плавлених сирів в Україні сфальсифіковані - результати перевірки

«Сучасний мембранний метод виробництва дозволяє розділити тверді частинки молока і рідкі, так можна отримати технічну воду», - додав експерт.

Президент Союзу молочних підприємств України Лідія Карпенко уточнила, що саме складні технології виробництва впливають на кінцеву ціну молочних продуктів в магазинах.

«Якщо ви купуєте молоко з рук, то воно не очищене,  не охолоджене, його термін придатності максимум добу. Якщо ви купуєте молоко в магазинах, то воно пройшло етапи очищення, охолодження, за рахунок чого собівартість продукту зросла в 2-3 рази», - зазначила вона.

За матеріалами: ГолосUA

Авона бачила ту корову не потрібно робити ті штучні затрти і створувати проблеми тоді молоко і молочні продукти будуть дешеві.Придумують всяку заразу щоб з літри зробити дві і здерти в два рази більше .В прбалтиці візмеш молоко то пити охота в нас пошї.