Молочна галузь уже два роки перебуває в стагнації. Виробництво молочних продуктів в Україні у 2016 році скоротилося на 3% до 1,63 млн тон, повідомляє Асоціація виробників молока.
"За останні десять років галузь показала тренд коливання. Досягнувши піку у 2014 році за виробництва майже 2 млн тонн молочних продуктів, у наступні два роки вона тільки стагнувала", - йдеться в повідомленні. В асоціації зазначили, що падіння виробництва обумовлено, перш за все, втратою основного ринку збуту в Росії. До того ж це припало на світову кризу молочного ринку і фактично попередні два роки ми спостерігаємо низькі ціни на молочні продукти у світі і досить мляву торгівлю, наголосили в асоціації. За підсумками 2016 року виробництво сиру зросло на 3,9% - до 69,6 тис. тон, вершкового масла - на 0,1%, до 101 тис. тон. При цьому виробництво жирних сирів скоротилося майже на 8%, до 113,1 тис. тон, молока - на 4%, до 926,2 тис. тон, кисломолочної продукції - на 1,4%, до 420,2 тис. тон порівняно з 2015 роком. У порівнянні з докризовим 2014 роком найбільше впало виробництво молока (-17,08%), сиру (13%), масла (-11,4%) і кисломолочної продукції (-11,16%), зазначено в повідомленні.
За матеріалами: Інфо-Шувар
Зато в Білорусії продукція без ГМО там іще радянський прапор із вишиванкою що хохли вкрали висить.
Бо Наша продукція була без ГМО і Знищувала любі Спроби #ЄС збувати той Непотріб , яким єс сьогодні наводнили Україну замість молока і молочних продуктів .
Якими Знищують генетично Націю (ГМО, Хімічні замінники молока...) Вирізали десятки міліонів голів Врх і коней.
Ще в 19998 - 2002 роках
Першопричина - те що ПротиУкраїнська влада Холопи і Туалетний папір (яким ЄС і Росія підтиралися і підтираются сьогодні)
Під тиском Єс - Знищила Колгоспи - міліонери
Вирізали десятки міліонів голів Врх і коней.
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта