Космічні знімки для аграріїв
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

Використання супутникових знімків високої якості дозволяє аграрним підприємствам не лише відстежувати розвиток посівів сільгоспкультур, а й комплексно вирішувати питання вирощування продукції.

 

18 травня у Києві відбувся міжнародний бізнес-форум GISTECH.UA-2017, призначений для усіх спеціалістів, які працюють із геопросторовою інформацією, що подається різним клієнтам від операторів супутників.
 
Організатором заходу виступила компанія ТВІС, що співпрацює з усіма операторами даних ДЗЗ та створює картографічні продукти, в тому числі у земельній, космічній та військовій галузях.
 
 
Серед майже 260 його учасників були представники аграрних та екологічних підприємств, а також сервісних компаній, що надають відповідні послуги.
 
У бізнес-форумі учасники ознайомилися з широким спектром тем: про дані дистанційного зондування розповідали представники компаній AIRBUS (Франція), European USpace Imaiging (Німеччина), Deimos Imaging (Іспанія) та Planetek (Італія), ділилися практичним досвідом роботи з цією інформацією українські компанії-користувачі. Зокрема, у своєму виступі Олександр Водолажченко, керівник відділу інформаційної безпеки з компанії «Агродженерейшнл» розповів про практичні можливості використання супутникових знімків, чим викликав значний інтерес у присутніх. Він зазначив, що комплексний підхід дозволив холдингу не просто відстежувати роботу польових агрегатів, а значно збільшити ефективність їхньої роботи.
 
 
Також на бізнес-форумі мова йшла про технології обробки геоданих, швидке створення геопорталів, можливості ефективного використання БПЛА в агробізнесі тощо.
 
Як підкреслив генеральний директор компанії ТВІС Олесь Ясинський, сучасні вимоги ведення конкурентного виробництва продукції у сільськогосподарському підприємстві загострюють потребу в якісній та своєчасній інформації на новий рівень. Завдяки супутниковим знімкам це питання сьогодні може вирішуватися із максимальним ефектом.