Ферма перепелів не займе багато місця, обслуговувати її можна самостійно, а вкладені гроші швидко повернуться з великим прибутком. Не вірите? Тоді ми доведемо вам, розглянувши пристрій ферми і привівши простий і зрозумілий бізнес-план.
Дійсно вигідні перепелиці, які навіть візуально як мінімум у п’ять разів менше звичайної курки? Давайте вважати, з чого можна отримати вигоду на фермі. Середньостатистична перепілка, що має масу близько 220 г, здатна принести за рік близько 250 яєць. Маленька трудяга починає нести яйця у віці півтора місяців. Тоді як найпродуктивніший крос курки-несучки видає перше яйце лише в 4,5 місяці. Тушка перепела готова до забою приблизно в два місяці.
Дієтичне м’ясо володіє всіма необхідними характеристиками, що роблять його одним з кращих джерел білка для тих, хто піклується про своє здоров’я. До речі, ця теза може стати основним рекламним гаслом, головне вміло донести його споживачеві.
Цікаво, що м’ясо перепели не втрачає своїх властивостей навіть після закінчення яйцекладки. Це означає, що рік пташка працює на яйця, а потім йде на забій і реалізується як тушка.
Пір’я перепелів є відмінним наповнювачем для подушок. Вони не викликають алергічних реакцій. Тому якщо ви знайдете ринок збуту на перо, то це стане ще одним джерелом доходу.
Непогано заробити ферма може і на посліді перепелів. Такий товар у весняно-літній сезон є справжнім хітом на ринку добрив. У перепелиному посліді міститься безліч мікроелементів і висока концентрація азоту. Завдяки цьому врожайність овочевих культур б’є рекорди.
Будь початківець птахівник повинен розуміти, що перепелина ферма має свої нюанси. І якщо їх не передбачити на початковому етапі, то рентабельність бізнесу може опинитися під великим питанням. Що необхідно для підсумкового успіху ферми і з чого почати справу своїми руками?
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта