Toggle navigation
Войти
Загрузка...
Есть вопросы? Звоните сейчас!
+380509371097
Главная
АгроScanner
Компанія AgriLab представила інноваційний навчальний проект AgriStart
Компанія AgriLab представила інноваційний навчальний проект AgriStart
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая
Подробнее
Подробнее
Аграрний сектор – одна з провідних галузей економіки України. Але сьогодні він відчуває гострий дефіцит у кваліфікованих кадрах, а вітчизняна система освіти, через недостатнє фінансове забезпечення і відсутність реформ, не здатна самотужки впоратися з цією проблемою.
Для вирішення цього стратегічно важливо завдання для розвитку агросектору країни компанія AgriLab спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБіП) створила навчально-практичний агропроект Agristart. Його презентація, а разом і відкриття лабораторії інновацій відбулось у стінах закладу 22 травня.
Захід розпочав ректор Національного університету біоресурсів та природокористування України Станіслав Ніколаєнко. Він наголосив, що у часи четвертої промислової революції співпраця бізнесу і науки просто необхідна. І добре, що є такі компанії, які це розуміють.
У рамках проекту передбачено комплекс практичних семінарів, науково-дослідних проектів із вивчення ефективності елементів точного землеробства, практичних майстер-класів з провідними експертами агровиробництва, грантів на стажування за кордоном, практикумів та багато іншого. Окрім того, до послуг студентів та викладачів – сучасне обладнання та новітні технології: портативні лабораторії, сенсорні монітори, безпілотні літальні апарати, пробовідбірники ґрунту та інше.
Ярослав Бойко, СЕО компанії AgriLab, ініціатор створення проекту зазначив: «Сьогодні в рослинництві використання сучасного науково-технологічного підходу стає трендом світового агробізнесу. Агрокомпанії, які роблять ставку на використання інновацій і, зокрема, точного землеробства, не тільки підвищують виробництво в умовах дорогих ресурсів, але й покращують його ефективність. Для впровадження і супроводу цих технологій потрібні фахівці з відповідною кваліфікацією та практичними навиками. Сьогодні у цій сфері відчувається гострий дефіцит таких фахівців -- інженерів, агрономів, агрохіміків. Інвестиції Агрілаб в проект Агрістарт та інноваційну лабораторію – це підвищення технологічності та ефективності аграрного сектору України».
Почитать другие новости
Поделиться с друзьями
Узнать почему АгроScanner
в корне поменял просмотр аграрных новостей
Агробизнес Сегодня / Новости
Читать в первоисточнике
© ООО "Агро Онлайн", 2025,
support@agro-online.com
|
Оферта