Україна збере 61,7 млн тонн, та експортує 38,3 млн тонн зерна, - прогноз
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

Міністерство сільського господарства США (USDA) прогнозує врожай зернових культур в Україні у 2017 році на рівні 61,79 млн тонн.

 

Про це йдеться в травневому звіті Мінсільгоспу США, повідомляють Українські Новини.
 
Зокрема урожай пшениці американське відомство прогнозує на рівні 25 млн тонн, а фуражного зерна - 36,79 млн тонн.
 
При цьому Мінсільгосп США прогнозує, що експорт зернових культур з України у в 2017/18 маркетинговому році буде  на рівні 38,31 млн тонн.
 
Обсяг експорту пшениці очікується на рівні 14,5 млн тонн, а обсяг експорту фуражного зерна - 23,81 млн тонн. 
 
Внутрішнє споживання пшениці Місільгосп США прогнозує на рівні 10,6 млн тонн, фуражного зерна - 13,755 млн тонн.
 
У поточному маркетинговому році відомство очікує експорт фуражного зерна з України на рівні 24,66 млн тонн, пшениці - 17,3 млн тонн.