Toggle navigation
Войти
Загрузка...
Есть вопросы? Звоните сейчас!
+380509371097
Главная
АгроScanner
У Львівській області відкрили електростанцію потужністю 9,9 МВт
У Львівській області відкрили електростанцію потужністю 9,9 МВт
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая
Подробнее
Подробнее
У Яворівському районі Львівської області розпочала роботу наземна фотоелектрична сонячна електростанція "Озерна" потужністю 9,9 МВт.
Як повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації, електростанція займає площу 14,6 га, а загальна потужність встановлених сонячних панелей (фотоелектричних модулів JASolar) становить 9,9 МВт. СЕС вироблятиме близько 11 000 000 кВт/год на рік.
Фактично електростанція розпочала свою роботу ще 1 березня, але офіційний старт їй дали з відкриттям сонячного сезону.
"Сьогоднішніх 10 МВт - це символічний позитивний внесок в енергетичну незалежність держави. Справами ми демонструємо, що Україна росте, розвивається і в ній здатні функціонувати модерні сучасні технології", - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.
Створення сонячної електростанції збільшить частку альтернативної енергії в електроенергетиці України та знизить рівень використання вуглеводневих енергоносіїв при виробництві електричної енергії. Розмір інвестицій – $10 млн.
Планується, що впродовж наступних року-двох поруч збудують ще одне фотоелектричне поле, потужністю до 10 МВт. Загалом компанія взяла у довготермінову оренду земельну ділянку, площею 41,7 га, тож у перспективі після другої черги, може бути збудована і третя.
Як повідомлялося раніше, впродовж 2017 року у Львівській області планують ввести в експлуатацію три вітрові електростанції загальною потужністю 46,9 МВт, три сонячні електростанції загальною потужністю 75 МВт та дві малі гідроелектростанції потужністю 510 кВт.
Почитать другие новости
Поделиться с друзьями
Узнать почему АгроScanner
в корне поменял просмотр аграрных новостей
Агробизнес Сегодня / Новости
Читать в первоисточнике
© ООО "Агро Онлайн", 2025,
support@agro-online.com
|
Оферта