Україна може збільшити експорт борошна на 20%
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

Експорт борошна з України в 2016/2017 маркетинговому році (липень-червень) може вирости в середньому на 20%, до 380-390 тис. тонн. 

Про це повідомив директор асоціації «Борошномели України» Родіон Рибчинський, пише «Інтерфакс-Україна».

«Якщо КНДР не закриється в зв'язку з геополітичною ситуацією в світі, то думаю, що 380-390 тис. тонн ми зможемо експортувати, що майже на 20% більше минулого року», ― сказав він.

За його словами, зростання експорту пов'язане з падінням попиту на борошно на внутрішньому ринку через скорочення населення і загальну економічну ситуацію.

«Українським підприємствам-переробникам доводиться шукати покупців своєї продукції за кордоном», ― прокоментував Рибчинський.

У свою чергу, президент Української зернової асоціації Микола Горбачов заявив, що експорт зерна з України в 2016/2017 МР може скласти від 40 до 45 млн тонн в залежності від погодних умов в травні.