Цілий рік влада анонсувала підтримку фермерам у розмірі 5,5 млрд грн. З цих коштів фермери отримають лише 25 млн грн на поворотній основі. Про це заявив віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Микола Стрижак.
«Влада весь час маніпулює цифрами. У бюджеті на АПК передбачено 5,5 млрд грн. Скільки отримають фермери з цієї суми? Фермерам там не попаде нічого. Їм дали 25 млн грн на поворотній основі, а на кури і на яйця на безповоротній виділили 2 млрд. Дайте 2 мільярди для розвитку фермерства і не морочте голову! І будуть вам фермери давати молоко, яйця і все інше. Якщо гроші не дали найбіднішим фермерам, тоді хай влада не розповідає, що підтримується фермерство», - заявив Микола Стрижак.
«Якщо йде ріст кількості фермерських господарств, значить у державі створюються комфортні умови. А в Україні близько 1000 фермерських господарств знищено, значить комфортні умови не створені», - підкреслив віце-президент АФЗУ.
© ООО "Агро Онлайн", 2025, support@agro-online.com | Оферта